Biz, Eğitime tutkuyla bağlı bir ekibiz.

15000
'Den Fazla Kayıtlı Öğrenci
3814
'den Fazla Sertifika
41
Kişilik Eğitim Kadrosu

“Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da esaret ve sefalete terk eder. Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir millet henüz millet adını almak kabiliyetini kazanmamıştır.”

-Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK

Biz Kimiz?

Öneren Akademi olarak yeni nesil interaktif ve dijital eğitim sektöründe, inovatif eğitimin ayrıcalıklarını tüm öğrencilerimize sunmak için yola çıktık. Değişen dijital çağda yüz yüze ve uzaktan eğitimin tüm imkanlarını kullanarak nitelikli eğitimi değerli milletimize ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitimlerimizi kişisel gelişim, mesleki eğitim ve uzmanlık eğitimleri olmak üzere 3 ana grup üzerinden sunarak öğrencilerimizin kişisel yetkinliğini formatif olarak arttırmak misyonumuzdur. Bu minvalde eğitim kurumumuzdan talep edilen eğitim, onay ve sertifikalandırma programlarını anlaşmalı üniversitelerimiz ve uzman kadromuz ile karşılamaktayız.

Önceliğimiz öğrenci memnuniyeti, muassır eğitim teknolojilerini  bireylerin ve kurumların faydasına sunmak, uluslararası standartlarda, akredite eğitimi yaygın hale getirerek  tercih edilen bir eğitim kurumu olup eğitim sektörüne katma değer sağlamak istemekteyiz.

Bu doğrultuda Öneren Akademi ekibi olarak danışan memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmayı temel ilke edinmiş  bulunuyoruz.

reklam ajansı Ankara Reklam Ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri ankara falcı ankara medyum online falcı süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi mantar yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi