Hikayemiz

Öneren Akademi Olarak Kattığımız Değerler!

2060
Mezun Kursiyer
3814
Sertifikalı Eğitim
3600
Eğitim Verilen Saat

“Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da esaret ve sefalete terk eder. Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir millet henüz millet adını almak kabiliyetini kazanmamıştır.”

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK

Biz Kimiz?

Öneren Akademi Eğitim olarak yeni nesil interaktif ve dijital eğitim sektöründe, inovatif eğitimin ayrıcalıklarını tüm öğrencilerimize sunmak için yola çıktık. Değişen dijital çağda yüz yüze ve uzaktan eğitimin tüm imkanlarını kullanarak nitelikli eğitimi değerli milletimize ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitimlerimizi kişisel gelişim, mesleki eğitim ve uzmanlık eğitimleri olmak üzere 3 ana grup üzerinden sunarak öğrencilerimizin kişisel yetkinliğini formatif olarak arttırmak misyonumuzdur. Bu minvalde eğitim kurumumuzdan talep edilen eğitim, onay ve sertifikalandırma programlarını anlaşmalı üniversitelerimiz ve uzman kadromuz ile karşılamaktayız.

Önceliğimiz öğrenci memnuniyeti, muassır eğitim teknolojilerini  bireylerin ve kurumların faydasına sunmak, uluslararası standartlarda, akredite eğitimi yaygın hale getirerek  tercih edilen bir eğitim kurumu olup eğitim sektörüne katma değer sağlamak istemekteyiz.

Bu doğrultuda Öneren Akademi olarak danışan memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmayı temel ilke edinmiş  bulunuyoruz.

reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara Sanal Ofis Ankara
mantar yetiştiriciliği eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi arı yetiştiriciliği eğitimi